| УПОТРЕБА | МУЛТИ |
| ИНДИКАТОР ЗАРЯДА НА БАТЕРИЯТА | Да |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА | 21.00 мм |
| КАЛЪФ | Да |
| Марка | BRAUN |
| МОДЕЛ: | AIO7540 BLU |
| УПОТРЕБА: | МУЛТИ |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| БЪРЗО ЗАРЕЖДАНЕ: | Да |
| ВРЕМЕ ЗА РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | 120 мин |
| ИНДИКАТОР ЗАРЯДА НА БАТЕРИЯТА: | Да |
| МИНИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 3.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ДЪЛЖИНА: | 21.00 мм |
| УПОТРЕБА ПОД ВОДА: | Да |
| ПРИСТАВКА ЗА НОС И УШИ: | Да |
| КАЛЪФ: | Да |
| ЧЕТКА ЗА ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.529 kg |
| EAN | 8700216429016 |

















