| CHARGING TIME | 60 мин |
| BATTERY LEVEL INDICATOR | Yes |
| MAXIMUM LENGTH | 20.00 мм |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | ER-EGB62S503 |
| BATTERY TYPE: | Ni-MH |
| CHARGING TIME: | 60 мин |
| CORDLESS WORKING TIME: | 50 мин |
| COMBS QTY: | 3 |
| BATTERY LEVEL INDICATOR: | Yes |
| LENGTH REGULATION: | Yes |
| MINIMUM LENGTH: | 0.50 мм |
| MAXIMUM LENGTH: | 20.00 мм |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.879 kg |
| EAN | 5025232986378 |





















