| MAX POWER | 2400 W |
| TANK CAPACITY | 1500.0 ml |
| STEAMSHOT | 420 g/min |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | GC7846/80 |
| TYPE: | ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ |
| MAX POWER: | 2400 W |
| TANK CAPACITY: | 1500.0 ml |
| PRESSURE: | 6.5 bar |
| PLATE TECHNOLOGY: | OPTIMALTEMP |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| PERMANENT STEAM TO: | 120 g/min |
| STEAMSHOT: | 420 g/min |
| ANTI-DRIP: | No |
| ANTI-CALC: | Yes |
| DISMOUNTABLE TANK: | No |
| AUTOMATIC SETTINGS: | Yes |
| VARIABLE TEMPERATURE: | No |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| COLOUR: | ЧЕРНО/СИНЬО |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8710103951056 |



















