| MAX POWER | 2800 W |
| STEAMSHOT | 430 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | SV8111E0 |
| TYPE: | ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ |
| MAX POWER: | 2800 W |
| PRESSURE: | 6.2 bar |
| STEAMSHOT: | 430 g/min |
| EAN | 3121040086216 |










i
"" Today
| MAX POWER | 2800 W |
| STEAMSHOT | 430 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | SV8111E0 |
| TYPE: | ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ |
| MAX POWER: | 2800 W |
| PRESSURE: | 6.2 bar |
| STEAMSHOT: | 430 g/min |
| EAN | 3121040086216 |