| МОЩНОСТ | 2800 W |
| УДАРНА ПАРА | 430 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | SV8111E0 |
| ТИП: | ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ |
| МОЩНОСТ: | 2800 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 6.2 bar |
| УДАРНА ПАРА: | 430 g/min |
| EAN | 3121040086216 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 2800 W |
| УДАРНА ПАРА | 430 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | SV8111E0 |
| ТИП: | ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ |
| МОЩНОСТ: | 2800 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 6.2 bar |
| УДАРНА ПАРА: | 430 g/min |
| EAN | 3121040086216 |