| МОЩНОСТ | 2800 W |
| УДАРНА ПАРА | 500 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | SV8151 |
| МОЩНОСТ: | 2800 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 7.0 bar |
| УДАРНА ПАРА: | 500 g/min |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040086414 |














i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 2800 W |
| УДАРНА ПАРА | 500 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | SV8151 |
| МОЩНОСТ: | 2800 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 7.0 bar |
| УДАРНА ПАРА: | 500 g/min |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040086414 |