| MAX POWER | 2200 W |
| STEAMSHOT | 380 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | SV6140 |
| MAX POWER: | 2200 W |
| PRESSURE: | 6.0 bar |
| STEAMSHOT: | 380 g/min |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040079096 |










i
"" Today
| MAX POWER | 2200 W |
| STEAMSHOT | 380 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | SV6140 |
| MAX POWER: | 2200 W |
| PRESSURE: | 6.0 bar |
| STEAMSHOT: | 380 g/min |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040079096 |