| CAPACITY | 950 VA |
| OUTPUT POWER | 570 W Max |
| Brand | POWERTECH |
| MODEL: | PT-950C |
| CAPACITY: | 950 VA |
| INPUT VOLTAGE: | 220~240 V |
| OUTPUT POWER: | 570 W Max |
| PROTECTION: | От късо съединение |
| ALARM: | Yes |
| DIMENSION: | 245X162X90 MM |
| INTERFACE: | 4 x ШУКО |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5210131007303 |








