| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | ДО 120 MB/s |
| Brand | HIKSEMI |
| MODEL: | CAP HS-USB-M220P 64 GB USB 3.2 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | ДО 120 MB/s |
| WRITE TRANSFER RATE: | ДО 45 MB/s |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6974202726591 |





2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | ДО 120 MB/s |
| Brand | HIKSEMI |
| MODEL: | CAP HS-USB-M220P 64 GB USB 3.2 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | ДО 120 MB/s |
| WRITE TRANSFER RATE: | ДО 45 MB/s |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6974202726591 |