| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | ДО 30 MB/s |
| Brand | HIKSEMI |
| MODEL: | RNB HS-USB-M200R 64 GB USB 2.0 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | ДО 30 MB/s |
| WRITE TRANSFER RATE: | ДО 15 MB/s |
| COLOUR: | BLACK/RED |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6974202726997 |





2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | ДО 30 MB/s |
| Brand | HIKSEMI |
| MODEL: | RNB HS-USB-M200R 64 GB USB 2.0 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | ДО 30 MB/s |
| WRITE TRANSFER RATE: | ДО 15 MB/s |
| COLOUR: | BLACK/RED |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6974202726997 |