| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | до 13-17 MB/s |
| Brand | MEDIARANGE |
| MODEL: | MR912 64GB |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | до 13-17 MB/s |
| WRITE TRANSFER RATE: | до 5-6 MB/s |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4260283112258 |



| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | до 13-17 MB/s |
| Brand | MEDIARANGE |
| MODEL: | MR912 64GB |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | до 13-17 MB/s |
| WRITE TRANSFER RATE: | до 5-6 MB/s |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4260283112258 |