| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | до 150 MB/s |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | Ultra Dual Drive 64 GB |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | до 150 MB/s |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659142056 |



i
"" Today
| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | до 150 MB/s |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | Ultra Dual Drive 64 GB |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | до 150 MB/s |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659142056 |