| MATERIAL | КЕРАМИКА |
| COLOUR | ЧЕРЕН МАТ |
| TAPHOLE | No |
| LENGTH | 330.00 мм |
| WIDTH | 460.00 мм |
| HEIGHT | 135.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | 887 BLACK |
| TYPE: | УМИВАЛНИК ЗА ПЛОТ |
| MATERIAL: | КЕРАМИКА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН МАТ |
| TAPHOLE: | No |
| LENGTH: | 330.00 мм |
| WIDTH: | 460.00 мм |
| HEIGHT: | 135.00 мм |
| WARRANTY CERAMICS: | 10 Год. |
| EAN | 6988354247194 |





