| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR | БЕЖОВ |
| TAPHOLE | No |
| LENGTH | 450.00 мм |
| WIDTH | 450.00 мм |
| Brand | САНИТА ПЛАСТ |
| MODEL: | PVC |
| TYPE: | УМИВАЛНИК |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR: | БЕЖОВ |
| TAPHOLE: | No |
| LENGTH: | 450.00 мм |
| WIDTH: | 450.00 мм |
| EAN | 3800209720405 |



12.50 € / 24.45 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR | БЕЖОВ |
| TAPHOLE | No |
| LENGTH | 450.00 мм |
| WIDTH | 450.00 мм |
| Brand | САНИТА ПЛАСТ |
| MODEL: | PVC |
| TYPE: | УМИВАЛНИК |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR: | БЕЖОВ |
| TAPHOLE: | No |
| LENGTH: | 450.00 мм |
| WIDTH: | 450.00 мм |
| EAN | 3800209720405 |