| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ | БЕЖОВ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 450.00 мм |
| ШИРИНА | 450.00 мм |
| Марка | САНИТА ПЛАСТ |
| МОДЕЛ: | PVC |
| ТИП: | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | БЕЖОВ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Не |
| ДЪЛЖИНА: | 450.00 мм |
| ШИРИНА: | 450.00 мм |
| EAN | 3800209720405 |


