| POWER | 1600 W |
| TANK CAPACITY | 200.0 ml |
| STEAM | 30 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | DT9100E0 |
| POWER: | 1600 W |
| TANK CAPACITY: | 200.0 ml |
| WORK LEVELS: | 3 |
| HEATING TIME: | 40 s |
| STEAM: | 30 g/min |
| CLOTHES HANGER: | Yes |
| ADJUSTABLE BOARD: | No |
| AUTO OFF: | No |
| ANTI-DRIP: | No |
| ANTI-CALC: | No |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 3.0 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/ЗЛАТИСТ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040071595 |






