| POWER | 1200 W |
| Brand | AEG |
| MODEL: | HS5-1-4WP |
| POWER: | 1200 W |
| HEATING TIME: | 30 s |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 2.5 м |
| COLOUR: | РОЗОВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7333394046600 |








i
"" Today
| POWER | 1200 W |
| Brand | AEG |
| MODEL: | HS5-1-4WP |
| POWER: | 1200 W |
| HEATING TIME: | 30 s |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 2.5 м |
| COLOUR: | РОЗОВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7333394046600 |