| POWER | 1500 W |
| TANK CAPACITY | 250.0 ml |
| STEAM | 35 g/min |
| Brand | AENO |
| MODEL: | AGS0001 |
| POWER: | 1500 W |
| TANK CAPACITY: | 250.0 ml |
| WORK LEVELS: | 3 |
| HEATING TIME: | 35 s |
| STEAM: | 35 g/min |
| CLOTHES HANGER: | No |
| ADJUSTABLE BOARD: | No |
| AUTO OFF: | Yes |
| ANTI-DRIP: | No |
| ANTI-CALC: | No |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.9 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5291485011925 |










