| POWER | 2000 W |
| TANK CAPACITY | 2000.0 ml |
| STEAM | 40 g/min |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | STE3180/30 |
| POWER: | 2000 W |
| TANK CAPACITY: | 2000.0 ml |
| WORK LEVELS: | 5 |
| HEATING TIME: | 60 s |
| STEAM: | 40 g/min |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| CLOTHES HANGER: | Yes |
| ADJUSTABLE BOARD: | No |
| SELF CLEANING SYSTEM: | No |
| ANTI-DRIP: | No |
| ANTI-CALC: | Yes |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.8 м |
| COLOUR: | ЛИЛАВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389016783 |





