| POWER | 1400 W |
| TANK CAPACITY | 120.0 ml |
| STEAM | 24 g/min |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | STH5020/40 |
| TYPE: | УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ НА ПАРА |
| POWER: | 1400 W |
| TANK CAPACITY: | 120.0 ml |
| HEATING TIME: | 35 s |
| STEAM: | 24 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 2.0 м |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389050084 |









