| POWER | 1000 W |
| TANK CAPACITY | 100.0 ml |
| STEAM | 20 g/min |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | STH3010/30 |
| POWER: | 1000 W |
| PRESSURE: | 3.5 bar |
| TANK CAPACITY: | 100.0 ml |
| HEATING TIME: | 30 s |
| STEAM: | 20 g/min |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| CLOTHES HANGER: | No |
| AUTO OFF: | No |
| CABLE LENGTH: | 2.0 м |
| COLOUR: | ЗЕЛЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389037535 |







