| POWER | 1000 W |
| TANK CAPACITY | 120.0 ml |
| STEAM | 20 g/min |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | STH3020/10 |
| POWER: | 1000 W |
| TANK CAPACITY: | 120.0 ml |
| WORK LEVELS: | 1 |
| HEATING TIME: | 30 s |
| STEAM: | 20 g/min |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| CLOTHES HANGER: | No |
| ADJUSTABLE BOARD: | No |
| SELF CLEANING SYSTEM: | No |
| ANTI-DRIP: | No |
| ANTI-CALC: | No |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 2.0 м |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8710103970931 |








