| POWER | 1500 W |
| TANK CAPACITY | 200.0 ml |
| STEAM | 28 g/min |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | STH7060/80 |
| POWER: | 1500 W |
| PRESSURE: | 6.5 bar |
| TANK CAPACITY: | 200.0 ml |
| WORK LEVELS: | 2 |
| HEATING TIME: | 30 s |
| STEAM: | 28 g/min |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| CLOTHES HANGER: | No |
| AUTO OFF: | No |
| SELF CLEANING SYSTEM: | No |
| ANTI-DRIP: | No |
| ANTI-CALC: | No |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 2.5 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/ЗЛАТЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389007484 |







