| POWER CONSUMPTION | 30 W |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | PEBARO |
| MODEL: | 0260 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 30 W |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКС.РАБОТНА ТЕМП.:500 С |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4006094026007 |







2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| POWER CONSUMPTION | 30 W |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | PEBARO |
| MODEL: | 0260 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 30 W |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКС.РАБОТНА ТЕМП.:500 С |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4006094026007 |