| POWER | 580 W |
| NUMBER OF TRAYS | 6 |
| DIAMETER OF THE TRAYS | 250.00 мм |
| MINIMAL TEMPERATURE | 35.00 C |
| MAXIMUM TEMPERATURE | 75.00 C |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | FDK600DB |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| POWER: | 580 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 6 |
| DIAMETER OF THE TRAYS: | 250.00 мм |
| MINIMUM TIME: | 0.50 h |
| MAXIMUM TIME: | 48.00 h |
| MINIMAL TEMPERATURE: | 35.00 C |
| MAXIMUM TEMPERATURE: | 75.00 C |
| TIMER: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.20 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.300 kg |
| EAN | 3838782998867 |






