| POWER | 520 W |
| NUMBER OF TRAYS | 4 |
| Brand | ZELMER |
| MODEL: | ZFD1005 |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| POWER: | 520 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 4 |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 48 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.030 kg |
| EAN | 5908269347957 |








i
"" Today
| POWER | 520 W |
| NUMBER OF TRAYS | 4 |
| Brand | ZELMER |
| MODEL: | ZFD1005 |
| CONTROL TYPE: | ELECTRONIC |
| POWER: | 520 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 4 |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 48 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.030 kg |
| EAN | 5908269347957 |