| POWER | 250 W |
| NUMBER OF TRAYS | 5 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SFD 2105WH |
| POWER: | 250 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 5 |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.980 kg |
| EAN | 8590669215027 |







i
"" Today



| POWER | 250 W |
| NUMBER OF TRAYS | 5 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SFD 2105WH |
| POWER: | 250 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 5 |
| TIMER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.980 kg |
| EAN | 8590669215027 |