| POWER | 520 W |
| NUMBER OF TRAYS | 4 |
| Brand | ZELMER |
| MODEL: | ZFD1010 |
| CONTROL TYPE: | MECHANICAL |
| POWER: | 520 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 4 |
| WARRANTY: | 48 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.770 kg |
| EAN | 5908269354245 |









i
"" Today

ZELMER ZFD1010 е мощен уред за сушене на плодове и зеленчуци с мощност от 520W, който осигурява бързо и равномерно сушене на продукти.
Снабден с 4 просторни тави, всяка с капацитет до 2,8 кг, той може да обработи до 11,2 кг храна наведнъж, което го прави идеален за големи количества плодове и зеленчуци.
Уредът е оборудван с механично управление и функция за контрол на температурата, което позволява прецизно настройване за различни видове продукти. Корпусът е изработен от висококачествена пластмаса, а за допълнителна стабилност и безопасност уредът разполага с неплъзгащи се крачета.
| POWER | 520 W |
| NUMBER OF TRAYS | 4 |
| Brand | ZELMER |
| MODEL: | ZFD1010 |
| CONTROL TYPE: | MECHANICAL |
| POWER: | 520 W |
| NUMBER OF TRAYS: | 4 |
| WARRANTY: | 48 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.770 kg |
| EAN | 5908269354245 |