| POWER | 2700 W |
| PRESET PROGRAMS | 7 |
| BASKET CAPACITY | 9.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | EY922DE0 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 2700 W |
| PRESET PROGRAMS: | 7 |
| BASKET CAPACITY: | 9.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| HEAT MAINTENANCE FUNCTION: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 10.400 kg |
| EAN | 3045380028753 |










