| POWER | 1334 W |
| PRESET PROGRAMS | 14 |
| BASKET CAPACITY | 6.00 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | MY741CF0 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | ACTIFRY |
| POWER: | 1334 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО ПОКРИТИЕ |
| PRESET PROGRAMS: | 14 |
| BASKET CAPACITY: | 6.00 L |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 9.700 kg |
| EAN | 3045387294434 |









