| POWER | 1800 W |
| PRESET PROGRAMS | 8 |
| BASKET CAPACITY | 7.20 L |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MAF671B1 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 1800 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| PRESET PROGRAMS: | 8 |
| BASKET CAPACITY: | 7.20 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 0.90 м |
| DIMENSIONS: | 31.4X30.9X38.8 CM |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.200 kg |
| EAN | 4242005525997 |













