| POWER | 1350 W |
| PRESET PROGRAMS | 10 |
| TEMPERATURE CONTROL | 80 ДО 200°C |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | HAF1350DR |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 1350 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PRESET PROGRAMS: | 10 |
| TEMPERATURE CONTROL: | 80 ДО 200°C |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| DIMENSIONS: | 39 X 30.2 X 34.8 CM |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.500 kg |
| EAN | 3838782818547 |








