| POWER | 2000 W |
| BASKET CAPACITY | 7.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL | 40° - 200° |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | HAF5TWA3 011 |
| POWER: | 2000 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| BASKET CAPACITY: | 7.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | 40° - 200° |
| THERMOSTAT: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION 2: | ЕРГОНОМИЧНА ДРЪЖКА |
| ADDITIONAL INFORMATION 3: | IOT APP |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.400 kg |
| EAN | 8059019075907 |









