| POWER | 1700 W |
| Brand | INSTANT |
| MODEL: | VORTEX PLUS VERSAZONE 8.5L |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 1700 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.000 kg |
| EAN | 810102261182 |















