| POWER | 2750 W |
| PRESET PROGRAMS | 8 |
| BASKET CAPACITY | 9.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES | No |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | NA352/00 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 2750 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| PRESET PROGRAMS: | 8 |
| BASKET CAPACITY: | 9.00 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| HEAT MAINTENANCE FUNCTION: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | No |
| CABLE LENGTH: | 0.80 м |
| DIMENSIONS: | 309X403X308 |
| ADDITIONAL INFORMATION 1: | ТЕХНОЛОГИЯ RAPID AIR PLUS |
| ADDITIONAL INFORMATION 2: | 1000 РЕЦЕПТИ НА БЪЛГАРСКИ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 9.680 kg |
| EAN | 8720389032998 |











