| POWER | 1400 W |
| PRESET PROGRAMS | 12 |
| BASKET CAPACITY | 5.50 L |
| TEMPERATURE CONTROL | ОТ 65 ДО 200°C |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-2890 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 1400 W |
| PRESET PROGRAMS: | 12 |
| BASKET CAPACITY: | 5.50 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | ОТ 65 ДО 200°C |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION 1: | НАПОМНЯНЕ ЗА РАЗБЪРКВАНЕ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.000 kg |
| EAN | 5202561546279 |















