| МОЩНОСТ | 1400 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ | 12 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА | 5.50 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | ОТ 65 ДО 200°C |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-2890 |
| ТИП УРЕД: | AIRFRYER |
| МОЩНОСТ: | 1400 W |
| ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОГРАМИ: | 12 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОШНИЦАТА: | 5.50 L |
| КОНТРОЛ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | ОТ 65 ДО 200°C |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ 1: | НАПОМНЯНЕ ЗА РАЗБЪРКВАНЕ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.000 kg |
| EAN | 5202561546279 |













