| POWER | 900 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | VC502D10 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | STEAM COOKING |
| POWER: | 900 W |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.830 kg |
| EAN | 3045387247775 |








i
"" Today
| POWER | 900 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | VC502D10 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | STEAM COOKING |
| POWER: | 900 W |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.830 kg |
| EAN | 3045387247775 |