| POWER | 800 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | VC204810 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | STEAM COOKING |
| POWER: | 800 W |
| TIMER: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.800 kg |
| EAN | 3045380019379 |








i
"" Today
| POWER | 800 W |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | VC204810 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | STEAM COOKING |
| POWER: | 800 W |
| TIMER: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.800 kg |
| EAN | 3045380019379 |