| POWER | 2000 W |
| PRESET PROGRAMS | 12 |
| BASKET CAPACITY | 7.20 L |
| TEMPERATURE CONTROL | 40-200 |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | NA342/00 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 2000 W |
| PRESET PROGRAMS: | 12 |
| BASKET CAPACITY: | 7.20 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | 40-200 |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| HEAT MAINTENANCE FUNCTION: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 8.750 kg |
| EAN | 8720389034329 |











