| POWER | 2750 W |
| PRESET PROGRAMS | 8 |
| BASKET CAPACITY | 9.50 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | NA565/02 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 2750 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| INTERNAL COVERING: | КЕРАМИЧНО |
| PRESET PROGRAMS: | 8 |
| BASKET CAPACITY: | 9.50 L |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| HEAT MAINTENANCE FUNCTION: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 10.600 kg |
| EAN | 8720389077661 |









