| POWER | 2200 W |
| BASKET CAPACITY | 8.30 L |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HD9876/25 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 2200 W |
| BASKET CAPACITY: | 8.30 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| THERMOSTAT: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 12.450 kg |
| EAN | 8720389036033 |










