| POWER | 2000 W |
| PRESET PROGRAMS | 12 |
| BASKET CAPACITY | 7.20 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | NA547/07 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 2000 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| PRESET PROGRAMS: | 12 |
| BASKET CAPACITY: | 7.20 L |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| HEAT MAINTENANCE FUNCTION: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 9.670 kg |
| EAN | 8720389067068 |










