| MAX OUTPUT POWER | 140 W |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | BBX-T600 |
| MAX OUTPUT POWER: | 140 W |
| CHANNELS: | 2 |
| IMPEDANCE: | 2 ohms |
| LOW PASS FILTER: | Yes |
| HIGH PASS FILTER: | Yes |
| FREQUENCY RANGE: | 50Hz – 250Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043544295 |










Този нов BBX усилвател Ви осигурява мощността на Alpine на невероятна цена.Той е така разработен, че лесно пасва на всяка аудиосистема.
Този усилвател осигурява висока изходна мощност и изключително добро възпроизвеждане за своя клас. Прекрасна възможност да разширите вашата аудиосистема с малко средства.
Тези два филтъра Ви позволяват да пригодите честотите за високи, средни и басови нива към Вашите високоговорители и да осигурите оптимална ефективност.

Чрез басовия екуалайзер Вие можете да използвате максимума на Вашата аудиосистема и получавате по-мощен бас.
| MAX OUTPUT POWER | 140 W |
| Brand | ALPINE |
| MODEL: | BBX-T600 |
| MAX OUTPUT POWER: | 140 W |
| CHANNELS: | 2 |
| IMPEDANCE: | 2 ohms |
| LOW PASS FILTER: | Yes |
| HIGH PASS FILTER: | Yes |
| FREQUENCY RANGE: | 50Hz – 250Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4958043544295 |