| MAX OUTPUT POWER | 4 x 100 W |
| Brand | THUNDER |
| MODEL: | TCA-4107 |
| MAX OUTPUT POWER: | 4 x 100 W |
| CHANNELS: | 4 |
| IMPEDANCE: | 2-4 Ohm |
| FREQUENCY RANGE: | 10 Hz - 30 kHz |
| WEIGHT: | 5.35 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 380014522735 |



i
"" Today
| MAX OUTPUT POWER | 4 x 100 W |
| Brand | THUNDER |
| MODEL: | TCA-4107 |
| MAX OUTPUT POWER: | 4 x 100 W |
| CHANNELS: | 4 |
| IMPEDANCE: | 2-4 Ohm |
| FREQUENCY RANGE: | 10 Hz - 30 kHz |
| WEIGHT: | 5.35 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 380014522735 |