| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 4 x 100 W |
| Марка | THUNDER |
| МОДЕЛ: | TCA-4107 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 4 x 100 W |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 4 |
| ИМПЕДАНС: | 2-4 Ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 10 Hz - 30 kHz |
| ТЕГЛО: | 5.35 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 380014522735 |



i
"" Днес
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 4 x 100 W |
| Марка | THUNDER |
| МОДЕЛ: | TCA-4107 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 4 x 100 W |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 4 |
| ИМПЕДАНС: | 2-4 Ohm |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 10 Hz - 30 kHz |
| ТЕГЛО: | 5.35 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 380014522735 |