| MAX OUTPUT POWER | 100 W |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | GM-D1004 |
| MAX OUTPUT POWER: | 100 W |
| CHANNELS: | 4 |
| IMPEDANCE: | 4 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 10 Hz - 40 kHz |
| WEIGHT: | 0.55 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4988028265648 |










i
"" Today
| MAX OUTPUT POWER | 100 W |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | GM-D1004 |
| MAX OUTPUT POWER: | 100 W |
| CHANNELS: | 4 |
| IMPEDANCE: | 4 Ohms |
| FREQUENCY RANGE: | 10 Hz - 40 kHz |
| WEIGHT: | 0.55 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4988028265648 |