| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 100 W |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | GM-D1004 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 100 W |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 4 |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 10 Hz - 40 kHz |
| ТЕГЛО: | 0.55 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4988028265648 |










i
"" Днес
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 100 W |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | GM-D1004 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 100 W |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 4 |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ohms |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 10 Hz - 40 kHz |
| ТЕГЛО: | 0.55 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4988028265648 |