| MAX OUTPUT POWER | 400 W |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | GXT-3730 |
| MAX OUTPUT POWER: | 400 W |
| CHANNELS: | 2 |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| LOW PASS FILTER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4988028016301 |










i
"" Today
| MAX OUTPUT POWER | 400 W |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | GXT-3730 |
| MAX OUTPUT POWER: | 400 W |
| CHANNELS: | 2 |
| IMPEDANCE: | 4 OHM |
| LOW PASS FILTER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4988028016301 |