| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 400 W |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | GXT-3730 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 400 W |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 2 |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| НИСКОЧЕСТОТЕН ФИЛТЪР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4988028016301 |










i
"" Днес
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ | 400 W |
| Марка | PIONEER |
| МОДЕЛ: | GXT-3730 |
| ИЗХОДНА МОЩНОСТ: | 400 W |
| БРОЙ КАНАЛИ: | 2 |
| ИМПЕДАНС: | 4 OHM |
| НИСКОЧЕСТОТЕН ФИЛТЪР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4988028016301 |